עו"ד יאיר רוזנר - עורך דין מקרקעין

אודות עו"ד יאיר רוזנר

זקוק לייעוץ משפטי? מחפש עורך דין בחיפה? – משרד עו"ד יאיר רוזנר בחיפה בעל ניסיון עשיר בייעוץ מקרקעין, מסחרי וליטיגציה (ייצוג בבית משפט‏). במהלך השנים, המשרד ליווה בהצלחה מאות עסקאות נדל"ן, פינוי בינוי, עסקאות קומבינציה, ליווה עסקים וחברות בהקמה, ערך הסכמי שותפות/מייסדים ועוד שלל סוגיות משפטיות מורכבות.

אם אתה מחפש עורך דין שיעבוד ביחד איתך, התקשר עכשיו ל – 072-392-7887 או מלא את טופס יצירת הקשר באתר ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

משרד עורכי דין שדואג לאינטרסים שלך!

אנו מציעים שירותים משפטיים אשר מושתתים על העקרונות הבאים:

  • מומחיות, ידע וניסיון – ישנם לא מעט עורכי דין בחיפה, הייחודיות של משרד עו"ד יאיר רוזנר היא התמקדות, התמקצעות וניסיון רב בתחום המקרקעין, המסחרי והליטיגציה. לא בכל יום, אתה עורך עסקת מקרקעין, מקים חברה או עומד בפני בית המשפט – במצבים אלה, מומלץ לבחור עורך דין אשר ייצג אותך בצורה הטובה, האפקטיבית והמדוייקת ביותר!
  • מחוייבות ללקוח – המטרה שלנו היא לספק ליווי, הכוונה וידע משפטי רב ערך אשר ישיג את מטרות הלקוח – משרדו של יאיר רוזנר, עו"ד בחיפה, דואג לאינטרסים שלך בכל עסקת נדל"ן, הקמת שותפות או ייצוג כלשהו.
  • קשר אישי – יחסי עורך דין – לקוח נבנים על קשר אישי, אינטימי וקרוב. אין ספק שכל עורך דין מתחיל יודע זאת, אך לא תמיד זה מתבצע בשטח. משרד עו"ד יאיר רוזנר דוגל במתן שירות משפטי אשר מלווה בקשר אישי, אמפטיה ומסירות.
  • שקיפות – כל הפעילות המשפטית במשרד עו"ד יאיר רוזנר מתבצעת בצורה שקופה לחלוטין מול הלקוח. במהלך הפעילות אנו נציג ללקוח את החלופות שעומדות בפניו, היתרונות והחסרונות.
    דיסקרטיות – משרד עו"ד יאיר רוזנר שומר על
  • דיסקרטיות וסודיות מלאה מול כל לקוח. לעולם לא נעביר את פרטיך האישיים לצד שלישי, ללא ידיעתך או ללא הסכמתך.
    המשרד חרט על דגלו את ערכי השירות, שביעות רצון הלקוח והקפדה על עבודה מדוייקת, מקצועית ומקיפה. על כך, יעידו עשרות מכתבי התודה, חוות הדעת וההמלצות שקיבלנו מלקוחות עבר במשרדינו.

במידה ואתה זקוק לייצוג אמיתי, מקצועי ומדוייק על ידי עורך דין בחיפה, צור עימנו קשר ב – 072-3927887 או מלא את טופס יצירת הקשר באתר ונחזור אליך בהקדם האפשרי.